מחזור שפכים

מחזור שפכים – בתעשיות שונות אחד מהקשיים העיקריים הוא לטפל בשפכים הנוצרים בכל תהליכי הייצור. זה לא משנה אם מדובר על מפעל שמייצר ציפוי מתכות או שבכלל מדובר על מפעל מתחום המזון. מה שבטוח זה שלכל מפעל יש מאפיינים אחרים לשפכים שהוא מייצר, שכן הכול קשור לתהליכי הייצור שמתרחשים בתוך המפעל.

לעומת זאת, מה שמשותף לכל המפעלים הקיימים, זו העובדה שהם מייצרים שפכים וצריך לפנות אותם. בנוסף, אם ניתן למחזר את השפכים ולהפוך אותם למשהו אחר, מועיל וכזה שאינו פוגע בסביבה, מובן שרצוי לעשות זאת. זה נשמע לכם מוכר? אתם מנהלים מפעל ולאחרונה קיבלתם אפילו לא מעט קנסות בנוגע לפינוי השפכים? אם כך, עכשיו זה הרגע לעצור ולהבין: בימינו מחזור שפכים הוא תחום שיש בו שלל חידושים.

זה אומר שאם אתם מעוניינים להימנע מקנסות נוספים ואף לגרום למפעל שלכם להיראות ירוק וסביבתי יותר, ברור מדוע על מחזור שפכים לא תוכלו לוותר. יש היום חברות מובילות שעובדות בתחום הזה ויכולות ללוות אתכם לכל אורך הדרך כדי לבחור את הפתרון הנכון עבורכם בנושא. לכן, אם תוכלו לפנות אל חברה מובילה מהתחום הזה עוד היום ולהיעזר בשירותיה, איפה כאן הדילמה?

איך מבצעים בפועל את המחזור של השפכים?

אם גם אתם מנהלים מפעל שעוסק בעיבוד אלומיניום ויש בו פסולת בסיסית, ברור שאתם צריכים למחזר את השפכים שנוצרים במפעלכם. הרבה פעמים הקושי של בעלי המפעלים מתחיל כבר בשאלה כיצד לשנע את השפכים וכיצד לפנות אותם מהמקום. לכן, אם תוכלו לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לעזור לכם כבר בשלב הזה, מובן שזה כדאי.

החדשות הטובות הן שיש היום חברות מחזור שפכים שמסייעות כבר בנושא של פינוי השפכים, כך שאתם לא צריכים להתמודד עם כל המשימה הזאת לבד. בימינו מחזור של שפכים ממפעלי עיבוד אלומיניום למעשה כולל תהליך של ייצור סודיום אלומינט. החדשות הטובות באמת, הוא שאותו חומר מיוצר העונה לשם סודיום אלומינט, למעשה משמש אותנו בהמשך לטיפול בשפכים תעשייתיים ועירוניים כאחד.

מעניין לדעת שאותו סודיום אלומינט הינו חומר ממוחזר שעומד כמובן בכל הדרישות של הרשויות השונות, הן בארצות הברית והן בשוק המשותף. החומר הזה נבדק בצורה מעמיקה ביותר על ידי משרד הבריאות, והיום למעשה הוא משמש עובר מי שתייה. כמו כן, במסגרת המחזור של השפכים, אנחנו רואים שהחומר הזה מסייע גם בעניין הזה.

החשיבות של מחזור שפכים

אם אתם עדיין תוהים לגבי העניין הזה, דעו שאתם לא לבד. יש לא מעט מפעלים שלאורך השנים, רק כדי לא להתעסק במחזור של השפכים, היו מוכנים לספוג עוד ועוד קנסות כבדים. עם זאת, הגיע הזמן שכולנו נבין: שפכים שאינם ממוחזרים עלולים לפגוע בסביבה.

כמו כן, אם על ידי תהליכים כימיים שונים אפשר לקחת את אותם שפכים ולהפיק מהם משהו אחר, טוב ויעיל, מדוע שנוותר על התהליך החשוב הזה? היום, כשיש חברות שיכולות לעזור עבורכם את העבודה, כבר נגמרו התירוצים. לכן זה לא באמת משנה איזה סוג של שפכים מייצר המפעל שלכם או איזה מרכיב הוא הבעייתי בו ביותר. מה שבטוח זה שעל ידי תהליכי מחזור של שפכים, התוצאה הסופית יכולה להיות נפלאה.

יש היום אפשרות למחזר שפכים גם על ידי ייצור של פריק כלוריד מתמיסות גלוון, וגם כאן מדובר על תהליך חשוב מאין כמוהו. לכן הגיע הזמן שגם אתם, כפי שעשו בעבר לא מעט בעלי מפעלים אחרים, תתחילו למחזר את השפכים שהמפעל שלכם מייצר. היום זה פשוט יותר ונוח, כך שחבל על כל יום שעובר.

בחירת החברה המובילה למחזור סוגי שפכים שונים

יש לכם התלבטות לגבי השאלה באיזו חברה של מחזור כדאי לבחור? אפשר להבין ללבכם. בשנים האחרונות, כתוצאה מכך שהמדינה מעודד את נושא המחזור על גווניו השונים, אנחנו רואים שיש עוד ועוד חברות שעוסקות בתחום הזה. יחד עם זאת, חשוב שתדעו שלא כל החברות באמת מסוגלות לבצע על הצד הטוב ביותר מחזור של שפכים.

לכן, אם אתם מחפשים כתובת טובה לנושא הזה, דעו שהגעתם למקום הנכון. חברת S² ס.ו. פיתוח ויזמות בע"מ הינה חברה מובילה בכל מה שקשור למחזור של שפכים. החברה הוקמה בשנת 2000 והיא מציעה היום מגוון רחב של פתרונות בתחום הזה, הן ברמת הפינוי והן ברמת המחזור של תמיסות פסולת שונות. לחברה יש שלל יישומים מוצלחים ביותר בטיפול פיזיקו-כימי במפעלי תעשייה שונים בישראל, כמו למשל:

  • מפעלים של עיבוד מתכות
  • תעשיות מזון
  • רפתות
  • בתי זיקוק
  • מחזור בקבוקי פלסטיק וכדומה

 

בנוסף, החברה גם מטמיעה את השימוש בכימיקלים במתקני טיפול בשפכים עירוניים, כך שהיא תורמת רבות לסביבה ולשמירה עליה. מעוניינים לקבל מידע בנוסף על פעילות החברה במחזור שפכים? רוצים להזמין את שירותיה ולקבוע פגישה ראשונה? התקשרו עוד היום למספר: 04-8337715 ותוכלו גם אתם לצרף את המפעל שלכם למעגל הלקוחות המרוצים של החברה.

מחזור שפכים

לפרטים נוספים התקשרו